33356390 - 33347083 - 09306301632
×

تماس با ما

معتبرترین آموزش بورس در تبریز

آموزش بورس در تبریز

آموزش بورس در تبریز

اکنون زمان تغییر است,آیا برای برخی تغییرات آماده اید ؟

میخواهید با افراد ناموفق در بازار متفاوت باشید ؟

نود درصد افراد در بازارهای مالی ناموفق هستند با وجود این همه گزارش های تحلیلی و تکنیکی چطور همچین چیزی ممکن است ؟

وقتی میتوان با قیمت مناسب نرم افزارهای تحلیلی یا کتاب های آموزشی و نشریات فراوان تهیه کرد پس چرا باز درصد موفقیت کم است ؟

به نظر میرسد دانش و ابزارهای تحلیلی ما بیشتر و قابل دسترس تر شده اند ولی این امر موجب نشده تعداد معامله گران  موفق بیشتر شود. شما در آموزشگاه سپیدار معتبرترین تکنیکها و آموزش بورس در تبربز را دریافت خواهید کرد.آیا شما میخواهید از همان راهکارهای معاملاتی و ابزارهای تحلیلی استفاده کنید که اکثر معامله گران و سرمایه گران دراین سالها به کار گرفته اند و البته نتیجه هم نگرفته اند ؟

اکنون زمانش رسیده کار متفاوت انجام دهید. از همین رو دوره های آموزش بورس در تبریز با محور قراردادن مسائل جدید و استانداردهای بروز و به صورت کاملا عملی در آموزشگاه سپیدار برگزار می گردد.

کلاس های آموزش بورس در تبریز در20جلسه برگزار می شود و در پایان دوره به کار آموزان مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای در رشته معامله گری بورس در آموزشگاه سپیدار داده میشود. اگر میخواهید با آن نود درصد گفته شده فرق داشته باشید باید کاری متفاوت ازآن نود درصد انجام دهید.

انیشتن:از میزان حماقت انسانی در شگفتم که کاری که همیشه انجام میداده است را انجام میدهد اما در دل به نتیجه متفاوت امید دارد.

 

شما در کلاسهای آموزش بورس در تبریز می آموزید که چطور با اطمینان , موقعیت های بازار را ملاحظه کرده و بر اساس آنها تصمیمات معاملاتی یا سرمایه گذاری بگیرید, تمام بازارهای سرمایه  کلا بطور پیوسته در جریان تغییرات هستند. باآموزش های استادان ما در آموزشگاه سپیدارنه تنها نسبت به تغییرات روند پیش از وقوعشان آماده خواهید بود بلکه این آمادگی در برابر سطوح قیمتی و زمانی احتمالی هرروند و اصلاح نیز وجود خواهد داشت.

 

یکی از اهداف بسیار مهم کلاس های آموزش بورس در تبریز در آموزشگاه سپیدار حدس زدن گستره ی روندها , زمان  و قیمت برگشتها پیش ازو قوعشان است .خواهشمندیم با توجه به استقبال گسترده از این کلاسها در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایید .

دیدگاه کاربران(0)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*